-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
44220000-8 Столярні вироби (Металопластикова віконна конструкція)- ID: UA-2022-02-01-001512-a
- Дата створення : 01.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13888201
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44220000-8 - Столярні вироби (полотно дверне)- ID: UA-2021-12-24-009163-c
- Дата створення : 24.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13431680
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44220000-8 - Столярні вироби (Вікна металопластикові та їх частини)- ID: UA-2021-12-02-009857-c
- Дата створення : 02.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12833775
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 44220...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 44220000-8 Столярні вироби (Двері)
- ID: UA-2021-11-05-002080-a
- Дата створення : 05.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12333550
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 442200...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 44220000-8 Столярні вироби (Металопластикова віконна конструкція, перегородка)
- ID: UA-2021-10-04-010561-b
- Дата створення : 04.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11825589
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 442200...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 44220000-8 Столярні вироби (Двері)
- ID: UA-2021-10-04-009420-b
- Дата створення : 04.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11823783
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 442200...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 44220000-8 Столярні вироби (Металопластикова віконна конструкція, перегородка)
- ID: UA-2021-09-17-005577-c
- Дата створення : 17.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11589307
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 442200...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 44220000-8 Столярні вироби (Двері)
- ID: UA-2021-09-16-010514-b
- Дата створення : 16.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11565799
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
44220000-8 - Столярні вироби (Двері)- ID: UA-2021-09-14-000450-a
- Дата створення : 14.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11505366
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 44220...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 44220000-8 Столярні вироби (Металопластикові вікна)
- ID: UA-2020-11-13-014541-c
- Дата створення : 13.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7201959
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 44220...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 44220000-8 Столярні вироби (Металопластикові вікна)
- ID: UA-2020-11-06-003973-b
- Дата створення : 06.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7098251
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
44220000-8 - Столярні вироби (Вікна)- ID: UA-2020-09-11-001429-c
- Дата створення : 11.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6259814
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
44221000-5 - Вікна, двері та супутні вироби (Металопластикові вікна)- ID: UA-2017-04-11-001424-b
- Дата створення : 11.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 793745
ДК 021:2015: 44221000-5 Вікна, двері та супутні виробиЗавершена -