• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 44220000-8 Столярні вироби (Двері)

Джерело фінансування закупівлі – кошти Державного бюджету України (виконання бюджетної програми КПКВК 2751270 «Підтримка регіональної політики України» в рамках реалізації проекту «Навчально-науковий центр «Академія безперервної освіти та освітніх технологій LIFE LONG LEARNING»). Тендерні пропозиції повинні готуватися українською мовою. Детальна інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідна технічна специфікація містяться у тендерній документації

Торги не відбулися

90 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
Номер: 55d21c2af00d4a26be088b39977ca55d
Внутрішній номер закупівлі: 11823783
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-04-009420-b   
Замовник: Державний вищий навчальний заклад "Приазовський державний технічний університет"
Контактна особа: Обухова Наталя Олександрівна +380629446480 obukhovanataly@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 90 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 450.00 UAH
Період уточнення: 04.10.2021 16:24 - 10.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 04.10.2021 16:24 - 20.10.2021 00:00
Аукціон: з 20.10.2021 15:08
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Двері
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 9 комплект
Період постачання до 17.12.2021
Місце постачання 87555, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Університетська,7 На карті