• Відкриті торги
  • КЕП

Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 44220000-8 Столярні вироби (Двері)

Оголошено тендер

90 000.00 UAH
Номер: 472c3b0a39f54f5494cbb702fe3d8197
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-04-009865-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Державний вищий навчальний заклад "Приазовський державний технічний університет"
Замовник: Державний вищий навчальний заклад "Приазовський державний технічний університет"
Очікувана вартість: 90 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 44220000-8 Столярні вироби (Двері)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 04.10.2021 16:19

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Двері
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 9 комплект
Період постачання до 17.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписДжерело фінансування закупівлі – кошти Державного бюджету України (виконання бюджетної програми КПКВК 2751270 «Підтримка регіональної політики України» в рамках реалізації проекту «Навчально-науковий центр «Академія безперервної освіти та освітніх технологій LIFE LONG LEARNING»)
Сума90 000.00 UAH