-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 44220000-8 Столярні вироби (Металопластикові вікна)
Тендер Prozorro UA-2020-11-13-014541-c
Джерело закупівлі – кошти Державного бюджету України. Тендерні пропозиції повинні готуватися українською мовою. Детальна інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідна технічна специфікація містяться у тендерній документації.
Завершена
192 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 960.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 960.00 UAH
Номер:
00b66c6e983e495d917a07209ea540cd
Внутрішній номер закупівлі:
7201959
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-13-014541-c
Замовник:
Державний вищий навчальний заклад "Приазовський державний технічний університет"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070812
-
Адреса:
87555, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Університетська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Обухова Наталя Олександрівна +380629446574 obukhovanataly@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
192 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
960.00 UAH
Період уточнення:
13.11.2020 23:37 - 19.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2020 23:37 - 29.11.2020 00:00
Аукціон:
30.11.2020 11:52 - 30.11.2020 12:19
Період кваліфікації:
30.11.2020 12:19 - 03.12.2020 17:10
Період завантаження договору:
03.12.2020 17:10 - 23.12.2020 17:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом перерахування Покупцем коштів на реєстраційний рахунок Продавця протягом 10 (десяти) робочих днів, після отримання Товару на склад Покупця на підставі видаткової накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Металопластикові вікна
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 23.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІКНА ВІКОНДА"
Оскарження: 03.12.2020 16:42 - 14.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40207010
-
Контактна особа:
Белоконь Сергей Сергеевич +380974057976 akuzmenko@vikonda.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, Амур-Нижньодніпровський район ПРОСПЕКТ СЛОБОЖАНСЬКИЙ буд. 31 Д
Оскарження: 03.12.2020 16:42 - 14.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
77 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
67 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.12.2020 16:42
Документи
44
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНСТАЛ-ХАУС"
Оскарження: 03.12.2020 17:02 - 14.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37864572
-
Контактна особа:
Киричок Альона Анатоліївна +380673817720 ANGKOR@EMAIL.UA
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, 29000, Хмельницька обл., місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ПРОСКУРІВСЬКОГО ПІДПІЛЛЯ , будинок 71/1, офіс 47
Оскарження: 03.12.2020 17:02 - 14.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
118 846.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
67 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.12.2020 17:02
Документи
104
Скарги
0
ТОВ Опитний завод М
Оскарження: 03.12.2020 17:10 - 14.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33330969
-
Контактна особа:
Сапьолкіна Наталя Василівна +380687830271 sana0629@ukr.net
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Металургів, 73/28
Оскарження: 03.12.2020 17:10 - 14.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
120 595.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
68 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2020 17:10
Документи
42
Скарги
0
Контракти
Номер:
62277ae69bb44e1c8b94046fd40cf3e7
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-13-014541-c-a1
Постачальник:
ТОВ Опитний завод М
×
-
Код ЄДРПОУ:
33330969
-
Контактна особа:
Сапьолкіна Наталя Василівна +380687830271 sana0629@ukr.net
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Металургів, 73/28
Номер договору:
2770
Сума договору:
68 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
56 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.12.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
14.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний