• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 44220000-8 Столярні вироби (Металопластикові вікна)

Джерело закупівлі – кошти Державного бюджету України. Тендерні пропозиції повинні готуватися українською мовою. Детальна інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідна технічна специфікація містяться у тендерній документації.

Завершена

192 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 960.00 UAH
Період уточнення: 13.11.2020 23:37 - 19.11.2020 00:00
Відповідь надана

Комплектація конструкцій

Номер: 0850da7a761b498c9acde26c958cf4f0
Дата опублікування: 16.11.2020 15:09
Опис: Добрий день. Чи необхідний монтаж конструкцій?
Відповідь: Доброго дня, шановний Учаснику! У відповідь на Ваше звернення, повідомляємо, що згідно умов тендерної документації (Додаток № 1 “Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідна технічна специфікація»), предметом даної закупівлі є металопластикові вікна (товар). Монтаж металопластикових конструкцій, за умовами даної процедури закупівлі, не передбачається (Додаток № 4 до тендерної документації «Проєкт договору про закупівлю»). З повагою та найкращими побажаннями!
Дата відповіді: 16.11.2020 15:32