-
Відкриті торги
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 44220000-8 Столярні вироби (Металопластикові вікна)
Оголошено тендер
192 000.00
UAH
Номер:
9720434871cf4ce9b01913141a80696f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-13-011061-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державний вищий навчальний заклад "Приазовський державний технічний університет"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070812
-
Адреса:
87555, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Університетська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний вищий навчальний заклад "Приазовський державний технічний університет"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070812
-
Адреса:
87555, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Університетська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
192 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 44220000-8 Столярні вироби (Металопластикові вікна)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
13.11.2020 23:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Металопластикові вікна
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 23.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума192 000.00 UAH