-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 44220000-8 Столярні вироби (Металопластикова віконна конструкція, перегородка)
Тендер Prozorro UA-2021-09-17-005577-c
Джерело фінансування закупівлі – кошти Державного бюджету України (виконання бюджетної програми КПКВК 2751270 «Підтримка регіональної політики України» в рамках реалізації проекту «Навчально-науковий центр «Академія безперервної освіти та освітніх технологій LIFE LONG LEARNING»). Тендерні пропозиції повинні готуватися українською мовою. Детальна інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідна технічна специфікація містяться у тендерній документації
Торги не відбулися
170 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
Номер:
44d94b35055846d28208d26947a6cd9b
Внутрішній номер закупівлі:
11589307
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-17-005577-c
Замовник:
Державний вищий навчальний заклад "Приазовський державний технічний університет"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070812
-
Адреса:
87555, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Університетська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Обухова Наталя Олександрівна +380629446480 obukhovanataly@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
170 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
850.00 UAH
Період уточнення:
17.09.2021 16:39 - 23.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
17.09.2021 16:39 - 03.10.2021 00:00
Аукціон:
з 04.10.2021 11:19
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом перерахування Покупцем коштів на реєстраційний рахунок Продавця протягом 10 (десяти) робочих днів, після отримання Товару на склад Покупця, демонтажу старих дерев’яних віконних конструкцій та монтажу нових металопластикових конструкцій (вікон та перегородок) на підставі видаткової накладної/Акту виконаних робіт (наданих послуг)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 44220000-8 Столярні вироби (Металопластикова віконна конструкція, перегородка)
Кількість
28 комплект
Період постачання
до 01.12.2021
Місце постачання
87555, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, пр. Металургів, 54 (навчальний корпус 11)
На карті