-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 44220000-8 Столярні вироби (Металопластикова віконна конструкція, перегородка)
Тендер Prozorro UA-2021-09-17-005577-c
Джерело фінансування закупівлі – кошти Державного бюджету України (виконання бюджетної програми КПКВК 2751270 «Підтримка регіональної політики України» в рамках реалізації проекту «Навчально-науковий центр «Академія безперервної освіти та освітніх технологій LIFE LONG LEARNING»). Тендерні пропозиції повинні готуватися українською мовою. Детальна інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідна технічна специфікація містяться у тендерній документації
Торги не відбулися
170 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
Період уточнення:
17.09.2021 16:39 - 23.09.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим