-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 44220000-8 Столярні вироби (Металопластикова віконна конструкція, перегородка)
Тендер Prozorro UA-2021-10-04-010561-b
Джерело фінансування закупівлі – кошти Державного бюджету України (виконання бюджетної програми КПКВК 2751270 «Підтримка регіональної політики України» в рамках реалізації проекту «Навчально-науковий центр «Академія безперервної освіти та освітніх технологій LIFE LONG LEARNING»). Тендерні пропозиції повинні готуватися українською мовою. Детальна інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідна технічна специфікація містяться у тендерній документації
Завершена
275 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 375.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 375.00 UAH
Номер:
3eea6269582640838c8e66eb8fc0e500
Внутрішній номер закупівлі:
11825589
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-04-010561-b
Замовник:
Державний вищий навчальний заклад "Приазовський державний технічний університет"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070812
-
Адреса:
87555, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Університетська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Обухова Наталя Олександрівна +380629446480 obukhovanataly@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
275 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 375.00 UAH
Період уточнення:
04.10.2021 17:09 - 10.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.10.2021 17:09 - 20.10.2021 00:00
Аукціон:
20.10.2021 12:33 - 20.10.2021 13:02
Період кваліфікації:
20.10.2021 13:02 - 22.10.2021 16:01
Період завантаження договору:
22.10.2021 16:01 - 11.11.2021 16:01
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом перерахування Покупцем коштів на реєстраційний рахунок Продавця протягом 10 (десяти) робочих днів, після отримання Товару на склад Покупця, демонтажу старих дерев’яних віконних конструкцій та монтажу нових металопластикових конструкцій (вікон та перегородок) на підставі видаткової накладної/Акту виконаних робіт (наданих послуг)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 44220000-8 Столярні вироби (Металопластикова віконна конструкція, перегородка)
Кількість
28 комплект
Період постачання
до 19.11.2021
Місце постачання
87555, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, пр. Металургів, 54 (навчальний корпус 11)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІКНА ВІКОНДА"
Оскарження: 22.10.2021 16:01 - 01.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40207010
-
Контактна особа:
Белоконь Сергей Сергеевич +380974057976 akuzmenko@vikonda.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, Амур-Нижньодніпровський район ПРОСПЕКТ СЛОБОЖАНСЬКИЙ буд. 31 Д
Оскарження: 22.10.2021 16:01 - 01.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
252 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
252 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.10.2021 16:01
Відповіді на вимоги
10
Документи
63
Скарги
0
ТОВ "ПРОМУНІВЕРСАЛСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21885445
-
Контактна особа:
Євгенія Жарук +380977670367 promuniversalservis@ukr.net
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, ВУЛИЦЯ ФЛОТСЬКА, будинок 182, офіс 2
Початкова пропозиція
274 884.47 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
274 884.47 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
21
Скарги
0
ФОП "Жарук Катерина Олексіївна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3747000188
-
Контактна особа:
Катерина Жарук +380977670367 fopzharukko@gmail.com
-
Адреса:
87545, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вул.Донська, будинок 30
Початкова пропозиція
275 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
275 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
5f22bd52427749a2bf7e6cc5e24bf09d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-04-010561-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІКНА ВІКОНДА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40207010
-
Контактна особа:
Белоконь Сергей Сергеевич +380974057976 akuzmenko@vikonda.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, Амур-Нижньодніпровський район ПРОСПЕКТ СЛОБОЖАНСЬКИЙ буд. 31 Д
Номер договору:
6510/21ТД/3057
Сума договору:
252 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
210 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
02.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний