-
Відкриті торги
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 44220000-8 Столярні вироби (Металопластикова віконна конструкція, перегородка)
252 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
5f22bd52427749a2bf7e6cc5e24bf09d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-04-010561-b-b1
Замовник:
Державний вищий навчальний заклад "Приазовський державний технічний університет"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070812
-
Контактна особа:
Обухова Наталя Олександрівна +380629446480 obukhovanataly@gmail.com
-
Адреса:
87555, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Університетська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІКНА ВІКОНДА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40207010
-
Контактна особа:
Белоконь Сергей Сергеевич +380974057976 akuzmenko@vikonda.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, Амур-Нижньодніпровський район ПРОСПЕКТ СЛОБОЖАНСЬКИЙ буд. 31 Д
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Номер договору:
6510/21ТД/3057
Дата підписання:
02.11.2021 00:00
Період дії договору:
02.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
252 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 42 133.33 UAH)
Оплачено:
252 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 42 133.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 44220000-8 Столярні вироби (Металопластикова віконна конструкція, перегородка)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
28 комплект
Період постачання
до 19.11.2021
Місце постачання
87555, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, пр. Металургів, 54 (навчальний корпус 11)
На карті
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
ДВНЗ "ПДТУ"
IBAN:UA498201720343101008100005734
ТОВ "Вікна Віконда"
IBAN:UA413052990000026004030402428
Сума
252800.00 UAH
Статус
Оплачений
24.11.2021 10:22
Док-ти
1
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
39f381e8650d4c7399ab9fce106f3918
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Згідно розділу XІI. ІНШІ УМОВИ договору № 6510/21ТД/3057 від 02.11.2021 р., а саме п. 12.3 «Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: «покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі». Сторони погодили внести зміни до Специфікації (Додаток 1 до Договору) та викласти її в новій редакції. 2. Решта умов договору не обумовлені сторонами в цій угоді залишаються без змін. 3. Дану додаткову угоду складено у двох оригінальних примірниках, що мають однакову юридичну силу, по одному для кожної зі сторін. Додаткова угода є невідємною частиною договору. 4. Угода набирає чинності з моменту її підписання Сторонами.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
02.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
8378930ec9ac4289a8ae75a013c7e06b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Згідно розділу XІI. ІНШІ УМОВИ договору № 6510/21ТД/3057 від 02.11.2021 р., а саме п. 12.3 «Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: «покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі» Сторони погодили внести зміни до Специфікації (Додаток 1 до Договору) та викласти її в новій редакції: № п/п 1 Характеристика та номенклатура Товару Вікно з ПВХ, Віконда Стандарт, Білий 1750х1800 Кількість товару, комплектів 8 Ціна за одиницю без ПДВ (грн.) 6 539,46 Ціна за одиницю з ПДВ (грн.) 7847,352 Загальна вартість без ПДВ (грн.) 52 315,68 № п/п 2 Характеристика та номенклатура Товару Вікно з ПВХ, Віконда Стандарт, Білий 1720х1800 Кількість товару, комплектів 8 Ціна за одиницю без ПДВ (грн.) 6 457,95 Ціна за одиницю з ПДВ (грн.) 7749,54 Загальна вартість без ПДВ (грн.) 51 663,61 № п/п 3 Характеристика та номенклатура Товару Вікно з ПВХ, Віконда Стандарт, Білий 1150х1800 Кількість товару, комплектів 4 Ціна за одиницю без ПДВ (грн.) 4 562,24 Ціна за одиницю з ПДВ (грн.) 5474,688 Загальна вартість без ПДВ (грн.) 18 248,97 № п/п 4 Характеристика та номенклатура Товару Вікно з ПВХ, Віконда Стандарт, Білий 1700х1800 Кількість товару, комплектів 3 Ціна за одиницю без ПДВ (грн.) 6 403,8 Ціна за одиницю з ПДВ (грн.) 7684,56 Загальна вартість без ПДВ (грн.) 19 211,4 № п/п 5 Характеристика та номенклатура Товару Вікно з ПВХ, Віконда Стандарт, Білий 1720х2730 Кількість товару, комплектів 3 Ціна за одиницю без ПДВ (грн.) 9 722,46 Ціна за одиницю з ПДВ (грн.) 11666,952 Загальна вартість без ПДВ (грн.) 29 167,38 № п/п 6 Характеристика та номенклатура Товару Перегородка з ПВХ, Віконда Класик, Білий 3170х3450 Кількість товару, комплектів 1 Ціна за одиницю без ПДВ (грн.) 20 037,00 Ціна за одиницю з ПДВ (грн.) 24 044,40 Загальна вартість без ПДВ (грн.) 20 037,00 № п/п 7 Характеристика та номенклатура Товару Перегородка з ПВХ, Віконда Класик, Білий 3220х3400 Кількість товару, комплектів 1 Ціна за одиницю без ПДВ (грн.) 20 022,63 Ціна за одиницю з ПДВ (грн.) 24 027,16 Загальна вартість без ПДВ (грн.) 20 022,63 Разом: 210 666,67 грн. Сума ПДВ: 42 133,33 грн. Усього з ПДВ: 252 800,00 2. Решта умов договору не обумовлені сторонами в цій угоді залишаються без змін. 3. Дану додаткову угоду складено у двох оригінальних примірниках, що мають однакову юридичну силу, по одному для кожної зі сторін. Додаткова угода є невідємною частиною договору. 4. Угода набирає чинності з моменту її підписання.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
09.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано