-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гіпсова панель- ID: UA-2026-08-31-010715-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243985
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38283752ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стеля- ID: UA-2026-07-01-009920-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29708945
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38283752ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівельні матеріали- ID: UA-2025-08-04-009599-a
- Дата створення : 04.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26045070
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38283752ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівельні матеріали- ID: UA-2025-04-24-006780-a
- Дата створення : 24.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25103922
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38283752ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сітка штукатурна BauGut Professional 2,5x2,5 70 г/кв.м Гипсокартон влагостойкий стеновой K...×-
Сітка штукатурна BauGut Professional 2,5x2,5 70 г/кв.м Гипсокартон влагостойкий стеновой Knauf 12,5х1200х2500 мм
- ID: UA-2024-12-06-013904-a
- Дата створення : 06.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23561924
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38283752ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
21/0,45 Дуб Сонома 3025 MX /3025 SwissKrono, 0331-SwissPan, 3025 ES KronoSpan...×-
21/0,45 Дуб Сонома 3025 MX /3025 SwissKrono, 0331-SwissPan, 3025 ES KronoSpan 21/1 Дуб Сонома 3025 MX /3025 SwissKrono, 0331-SwissPan, 3025 ES KronoSpan 21/0,6 дуб крафт золотой K003 PW 21/1 Дуб Крафт Золотий K003 PW - KronoSpan
- ID: UA-2024-11-27-007996-a
- Дата створення : 27.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23420435
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38283752ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Панель., 3D, 12010-122-K, коричневе дерево з чорним, 120*10*290 мм (0,34м.кв)- ID: UA-2024-11-27-004208-a
- Дата створення : 27.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23416395
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38283752ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профнастил C18 0,4 мм RAL 9005 Арт.200151- ID: UA-2024-10-24-013612-a
- Дата створення : 24.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23015720
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38283752ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гіпсокартонна плита Вологостійка Н2/1200/2500/12,5/НСК- ID: UA-2024-10-07-000928-a
- Дата створення : 07.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22801565
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38283752ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гіпсокартонна плита Вологостійка Н2/1200/2500/12,5/НСК- ID: UA-2024-10-05-000538-a
- Дата створення : 05.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22800022
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38283752ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вставка для натяжних стель 13 мм- ID: UA-2024-10-04-002878-a
- Дата створення : 04.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22790130
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38283752ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стеля натяжна 5,16*2,53- ID: UA-2024-08-14-007259-a
- Дата створення : 14.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22313183
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38283752ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гіпсова панель PLATO/SMART/12,5ммх1200х3000/ стіна вологост.- ID: UA-2024-08-08-002406-a
- Дата створення : 08.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22261394
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38283752ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
10-244 Стрічка скловолоконна 100 мм х 20 м Малярна клейка стрічка TRIORA , 48мм *30м- ID: UA-2024-08-07-004007-a
- Дата створення : 07.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22251168
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38283752ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
OSB 3/18 Строительная плита гладкая 2,5х1,25 (толщина 18 мм)- ID: UA-2024-08-06-011479-a
- Дата створення : 06.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22246894
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38283752ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -