-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівельні матеріали
Тендер Prozorro UA-2025-08-04-009599-a
Завершена
44 442.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 222.21 UAH
мін. крок: 0.5% або 222.21 UAH
Номер:
71a433e9d0f346bdbaad78233530a890
Внутрішній номер закупівлі:
26045070
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-04-009599-a
Замовник:
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38283752
-
Адреса:
51931, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Героїв-рятувальників, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Чупріна +380963598437 dzmumns@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
44 442.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.08.2025 15:48 - 09.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2025 15:48 - 12.08.2025 00:00
Аукціон:
12.08.2025 12:43 - 12.08.2025 13:06
Період кваліфікації:
12.08.2025 13:06 - 13.08.2025 16:35
Період завантаження договору:
19.08.2025 00:00 - 29.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴44 442.60 Будівельні матеріали