-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стеля
Тендер Prozorro UA-2026-07-01-009920-a
Завершена
44 074.30
UAH без ПДВ
Номер:
bf9f9b04fa3e4bf5b17d3873234f21fc
Внутрішній номер закупівлі:
29708945
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-01-009920-a
Замовник:
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38283752
-
Адреса:
51931, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Героїв-рятувальників, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дарія Черненко +380982933689 dzmumns@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
44 074.30 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.07.2026 19:00 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2026 19:00 - 09.07.2026 00:00
Аукціон:
з 09.07.2026 12:52
Період кваліфікації:
09.07.2026 00:00 - 10.07.2026 09:03
Період завантаження договору:
16.07.2026 00:00 - 26.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴44 074.30 Стеля