-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівельні матеріали
Тендер Prozorro UA-2025-04-24-006780-a
Завершена
105 215.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 526.08 UAH
мін. крок: 0.5% або 526.08 UAH
Номер:
82e96c42572840a1b9ea9513e2b1b82e
Внутрішній номер закупівлі:
25103922
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-24-006780-a
Замовник:
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38283752
-
Адреса:
51931, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Героїв-рятувальників, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Чупріна +380963598437 dzmumns@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
105 215.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.04.2025 13:38 - 29.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.04.2025 13:38 - 02.05.2025 00:00
Період кваліфікації:
02.05.2025 00:00 - 05.05.2025 11:46
Період завантаження договору:
11.05.2025 00:00 - 21.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴105 215.00 Будівельні матеріали