-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гіпсова панель
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010715-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
40 555.25
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
20
хв
49
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
233692d0462e4b1db9d01fe31a3d1901
Внутрішній номер закупівлі:
30243985
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010715-a
Замовник:
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38283752
-
Адреса:
51931, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Героїв-рятувальників, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дарія Черненко +380982933689 dzmumns@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
40 555.25 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:41 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:41 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:41 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 15:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴40 555.25 Гіпсова панель