-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2026-08-21-004642-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30156614
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ " ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2026-08-20-010008-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30147683
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ " ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 8 годин назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2026-07-06-006033-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29738147
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2026-06-24-004431-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29634376
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2026-06-15-007331-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29537508
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ " ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (прилад вакуумної філь...×-
42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (прилад вакуумної фільтрації; аквадистилятор)
- ID: UA-2026-06-15-006280-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29536473
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ " ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2026-06-09-013237-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29485692
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ " ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2026-06-01-010714-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29399054
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ " ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2026-05-21-007021-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29297895
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ " ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2026-05-05-009189-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29120598
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ " ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2026-02-24-000242-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28401485
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ " ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2026-01-30-008895-a
- Дата створення : 30.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28131122
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ " ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2026-01-02-000447-a
- Дата створення : 02.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27824973
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ " ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2025-09-24-003881-a
- Дата створення : 24.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26535367
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ " ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2025-08-04-002973-a
- Дата створення : 04.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26038463
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -