-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-004642-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 2 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 дні назад
61 765.20
UAH без ПДВ
Номер:
99b7e94be5a445fd856a57dbfd0d5482
Внутрішній номер закупівлі:
30156614
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-004642-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Станіслав Давидов +380612711406 davydov.s@vodokanal.zp.ua http://vodokanal.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
61 765.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 11:41 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 11:41 - 29.08.2026 00:00
Аукціон:
з 31.08.2026 14:03
Період кваліфікації:
29.08.2026 00:00 - 31.08.2026 16:35
Період завантаження договору:
06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴61 765.20 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації