-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Тендер Prozorro UA-2026-06-15-007331-a
Завершена
100 254.00
UAH без ПДВ
Номер:
7503d387591b41c28f9668332fde97b6
Внутрішній номер закупівлі:
29537508
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-15-007331-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Станіслав Давидов +380612711406 davydov.s@vodokanal.zp.ua http://vodokanal.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 254.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.06.2026 14:11 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2026 14:11 - 23.06.2026 00:00
Аукціон:
23.06.2026 11:12 - 23.06.2026 11:35
Період кваліфікації:
23.06.2026 11:35 - 25.06.2026 08:37
Період завантаження договору:
01.07.2026 00:00 - 11.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴100 254.00 42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації