• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації

Оголошено тендер

120 304.80 UAH
Номер: 30b776bdf7334fa782768089925ec2ae
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-15-009202-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ "
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ "
Очікувана вартість: 120 304.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Дата опублікування: 15.06.2026 14:07

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 1 лот
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні кошти
Сума120 304.80 UAH