-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-013237-a
Торги не відбулися
27 825.00
UAH без ПДВ
Номер:
902df4b6fb8b43f490f70adf1ec34883
Внутрішній номер закупівлі:
29485692
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-013237-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Станіслав Давидов +380612711406 davydov.s@vodokanal.zp.ua http://vodokanal.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
27 825.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 16:43 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 16:43 - 17.06.2026 00:00
Аукціон:
з 17.06.2026 13:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴27 825.00 42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації