• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 6 годин назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 6 годин назад

325 960.20 UAH без ПДВ
Номер: 5289d861efcd494eab8143143f2101b5
Внутрішній номер закупівлі: 30147683
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-20-010008-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ "
Контактна особа: Станіслав Давидов +380612711406 davydov.s@vodokanal.zp.ua http://vodokanal.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 325 960.20 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.08.2026 15:26 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2026 15:26 - 28.08.2026 00:00
Аукціон: з 28.08.2026 11:39
Період кваліфікації: 28.08.2026 00:00 - 02.09.2026 14:10
Період завантаження договору: 08.09.2026 00:00 - 18.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴325 960.20 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації