-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос глибинний згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 - Насоси та компресори- ID: UA-2026-02-13-004945-a
- Дата створення : 13.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28295701
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами" ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос циркуляційний згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 - Насоси та компресори- ID: UA-2026-02-06-006199-a
- Дата створення : 06.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28213751
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами" ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос фекально-дренажний згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори- ID: UA-2025-06-12-006864-a
- Дата створення : 12.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25585413
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами" ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насоси дренажні, циркуляційні згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 насоси та компресори- ID: UA-2024-04-09-009271-a
- Дата створення : 09.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21248828
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами" ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насоси дренажні, циркуляційні згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 насоси та компресори- ID: UA-2024-03-21-008711-a
- Дата створення : 21.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21087859
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами" ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос для дизпалива, бензину, гасу Gespasa BAG-800- ID: UA-2024-01-03-000840-a
- Дата створення : 03.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20303817
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами" ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос Gespasa BAG-800 (або еквівалент) згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компр...×-
Насос Gespasa BAG-800 (або еквівалент) згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
- ID: UA-2023-11-29-005823-a
- Дата створення : 29.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19823921
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами" ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос консольно-моноблочний EAR 65-20 згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та комп...×-
Насос консольно-моноблочний EAR 65-20 згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
- ID: UA-2023-08-31-000281-a
- Дата створення : 31.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18823038
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами" ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каналізаційна насосна установка Sololsft2 CWC 3 згідно коду ДК 021:2015:42120000-6 Насоси...×-
Каналізаційна насосна установка Sololsft2 CWC 3 згідно коду ДК 021:2015:42120000-6 Насоси та компресори
- ID: UA-2023-08-04-007047-a
- Дата створення : 04.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18590884
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами" ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фекальні насоси згідно коду ДК 021:2015 42120000-6 Насоси та компресори.- ID: UA-2022-11-17-009490-a
- Дата створення : 17.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15907341
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами" ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фекальний насос Calpeda GQG 6-18. Код ДК 021:2015 42120000-6 Насоси та компресори- ID: UA-2022-10-18-009509-a
- Дата створення : 18.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15609231
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами" ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориТорги не відбулисяТорги не відбулися -