• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Насос глибинний згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 - Насоси та компресори

Завершена

190 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f5390d966f774eae99911318a4338493
Внутрішній номер закупівлі: 28295701
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-13-004945-a   
Замовник: Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами"
Контактна особа: Мелетич Андрій Олексійович 380930843905 meletich@ukr.net http://cemrw.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 190 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.02.2026 11:22 - 18.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.02.2026 11:22 - 21.02.2026 12:00
Аукціон: 23.02.2026 12:06 - 23.02.2026 12:41
Період кваліфікації: 23.02.2026 12:41 - 24.02.2026 11:31
Період завантаження договору: 02.03.2026 00:00 - 12.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴190 000.00 Насос глибиний Ebara BSP SS 06060/12 (або еквівалент)