-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Насоси дренажні, циркуляційні згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 насоси та компресори
Тендер Prozorro UA-2024-03-21-008711-a
Торги не відбулися
40 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 200.00 UAH
Номер:
c66555fb28ad40609926f90eb0d2db48
Внутрішній номер закупівлі:
21087859
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-21-008711-a
Замовник:
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37197102
-
Адреса:
07270, Україна, Київська область, Чорнобиль, вул. КІРОВА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мелетич Андрій Олексійович 380930843905 meletich@ukr.net http://cemrw.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
40 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.03.2024 14:47 - 26.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.03.2024 14:47 - 29.03.2024 16:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴40 000.00 Насоси дренажні, циркуляційні згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 насоси та компресори