• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Насоси дренажні, циркуляційні згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 насоси та компресори

Оголошено тендер

40 000.00 UAH
Номер: 4c4b48fb1e474cc396afa4b0514a26f9
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-21-010759-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами"
Замовник: Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами"
Очікувана вартість: 40 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Насоси дренажні, циркуляційні згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 насоси та компресори
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 21.03.2024 14:35
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Дренажний насос Wilo Drain TS32/9-А
Код ДК 021:2015: 42122000-0 Насоси
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2024
Циркуляційний насос системи опалення GRUNDFOS UPS 25-40
Код ДК 021:2015: 42122000-0 Насоси
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2024
Циркуляційний насос системи опалення GRUNDFOS UPS 25-80
Код ДК 021:2015: 42122000-0 Насоси
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2024
Циркуляційний насос системи опалення GRUNDFOS UPS 32-80
Код ДК 021:2015: 42122000-0 Насоси
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2024
Циркуляційний насос системи опалення Wilo Star-RS 25/6
Код ДК 021:2015: 42122000-0 Насоси
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2024
Циркуляційний насос системи опалення Wilo Star-RS 30/4
Код ДК 021:2015: 42122000-0 Насоси
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2024
Циркуляційний насос системи опалення Wilo Star-RS 30/7
Код ДК 021:2015: 42122000-0 Насоси
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВК 2708090
Сума40 000.00 UAH