• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Насос Gespasa BAG-800 (або еквівалент) згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори

Торги не відбулися

90 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
Номер: 21eaca045b1346f8b23f4a065bed7b82
Внутрішній номер закупівлі: 19823921
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-29-005823-a   
Замовник: Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами"
Контактна особа: Мелетич Андрій Олексійович 380930843905 meletich@ukr.net http://cemrw.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 90 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.11.2023 11:17 - 04.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 29.11.2023 11:17 - 07.12.2023 12:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴90 000.00 Насос Gespasa BAG-800 (або еквівалент)