-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос Gespasa BAG-800 (або еквівалент) згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Оголошено тендер
90 000.00
UAH
Номер:
6c84a254c1f04e14a575eb5d24b4227d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-29-001894-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37197102
-
Адреса:
07270, Україна, Київська область, Чорнобиль, вул. КІРОВА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37197102
-
Адреса:
07270, Україна, Київська область, Чорнобиль, вул. КІРОВА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Насос Gespasa BAG-800 (або еквівалент) згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування:
29.11.2023 11:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Насос Gespasa BAG-800 (або еквівалент)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума90 000.00 UAH