-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Насос консольно-моноблочний EAR 65-20 згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Тендер Prozorro UA-2023-08-31-000281-a
Завершена
194 340.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 971.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 971.70 UAH
Номер:
701af04b704a4514b263e6ce8e384b02
Внутрішній номер закупівлі:
18823038
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-31-000281-a
Замовник:
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37197102
-
Адреса:
07270, Україна, Київська область, Чорнобиль, вул. КІРОВА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Загородня Іванна Богданівна 380984404360 zahorodnia.ib@cemrw.com http://cemrw.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
194 340.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.08.2023 08:38 - 05.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2023 08:38 - 08.09.2023 10:00
Аукціон:
11.09.2023 15:13 - 11.09.2023 16:00
Період кваліфікації:
11.09.2023 16:00 - 14.09.2023 11:52
Період завантаження договору:
20.09.2023 00:00 - 30.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴194 340.00 Лот 1.