-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос консольно-моноблочний EAR 65-20 згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Оголошено тендер
194 340.00
UAH
Номер:
cd9237d81c5a49c3b65a17daa54c4cd0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-31-000087-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37197102
-
Адреса:
07270, Україна, Київська область, Чорнобиль, вул. КІРОВА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37197102
-
Адреса:
07270, Україна, Київська область, Чорнобиль, вул. КІРОВА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
194 340.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Насос консольно-моноблочний EAR 65-20 згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування:
31.08.2023 08:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Насос консольно-моноблочний EAR 65-20
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума194 340.00 UAH