-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для закладів громадського харчування- ID: UA-2026-09-01-001466-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248366
Славутська гімназія " Успіх " Славутської міської ради ЄДРПОУ: 33774386ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для закладів громадського харчування- ID: UA-2020-08-25-004544-a
- Дата створення : 25.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6034889
Славутський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей "Успіх" Славутської міської ради Хмельницької обл. ЄДРПОУ: 33774386ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для закладів громадського харчування- ID: UA-2020-08-25-002152-c
- Дата створення : 25.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6034209
Славутський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей "Успіх" Славутської міської ради Хмельницької обл. ЄДРПОУ: 33774386ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для закладів громадського харчування- ID: UA-2020-07-22-001144-b
- Дата створення : 22.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5666911
Славутський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей "Успіх" Славутської міської ради Хмельницької обл. ЄДРПОУ: 33774386ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для закладів громадського харчування- ID: UA-2020-07-21-001297-a
- Дата створення : 21.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5656497
Славутський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей "Успіх" Славутської міської ради Хмельницької обл. ЄДРПОУ: 33774386ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для закладів громадського харчування- ID: UA-2020-07-02-000307-c
- Дата створення : 02.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5450018
Славутський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей "Успіх" Славутської міської ради Хмельницької обл. ЄДРПОУ: 33774386ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для закладів громадського харчування- ID: UA-2020-07-02-000216-b
- Дата створення : 02.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5449598
Славутський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей "Успіх" Славутської міської ради Хмельницької обл. ЄДРПОУ: 33774386ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -