-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для закладів громадського харчування
Тендер Prozorro UA-2020-07-02-000307-c
Торги не відбулися
85 901.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 429.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 429.50 UAH
Номер:
596cd08087984ff78aecac41870028b0
Внутрішній номер закупівлі:
5450018
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-02-000307-c
Замовник:
Славутський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей "Успіх" Славутської міської ради Хмельницької обл.
×
-
Код ЄДРПОУ:
33774386
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, Славута, Ярослава Мудрого, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Назаришина Ніна Володимирівна +380384271312 uspich09@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
85 901.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
429.50 UAH
Період уточнення:
02.07.2020 09:51 - 11.07.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2020 09:51 - 21.07.2020 10:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Марміт других страв 1800*700мм(5 гастроемностей GN1/1) з однією полицею
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
шафа жарочна під гастроємністьGN2/1 на 3 рівні
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
електрична сковорода СЕМ-0.2 (36л)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
картоплечистка ТОРГМАШ МОО-1-01
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020