-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для закладів громадського харчування
Оголошено тендер
85 901.00
UAH
Номер:
06fceb5d949e4b5d80806d8f9c21b0bd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-02-000176-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Славутський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей "Успіх" Славутської міської ради Хмельницької обл.
×
-
Код ЄДРПОУ:
33774386
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, Славута, Ярослава Мудрого, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Славутський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей "Успіх" Славутської міської ради Хмельницької обл.
×
-
Код ЄДРПОУ:
33774386
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, Славута, Ярослава Мудрого, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
85 901.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обладнання для закладів громадського харчування
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.07.2020 09:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
марміт других страв 1800*700мм(5 гастроємностей GN1/1 з однією полицею
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
шафа жарочна під гастроємність GN2/1на 3 рівні
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
електрична сковорода СЕМ -0.2 (36л)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
картоплечистка ТОРГМАШ МОО-1-01
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума60 131.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума25 770.00 UAH