-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для закладів громадського харчування
Тендер Prozorro UA-2020-08-25-002152-c
Завершена
85 901.00
UAH з ПДВ
Номер:
86503fb898394697b0640cead5ba86f6
Внутрішній номер закупівлі:
6034209
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-25-002152-c
Замовник:
Славутський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей "Успіх" Славутської міської ради Хмельницької обл.
×
-
Код ЄДРПОУ:
33774386
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, Славута, Ярослава Мудрого, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Назаришина Ніна Володимирівна +380384271312 uspich09@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
На виконання вимог статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» від 19 грудня 2019 року №396-1Х ( надалі – Закон) перше оголошення Ідентифікатор закупівлі:UA-2020-07-02-000307-с про проведення відкритих торгів для потреб на 2020 рік на закупівлю товару : Обладнання для закладів громадського харчування оприлюднено 02.07.2020 року через авторизований електронний майданчик. Станом на кінцеву дату подання тендерних пропозицій 20.07.2020 року були відсутні тендерні пропозиції та учасники аукціону. Автоматично системою дані Відкриті торги було відмінено на підставі частини 1 статті 30 Закону – подання для участі у них менше двох тендерних пропозицій. Для забезпечення діяльності Славутського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа ІІІ ступенів , ліцей «Успіх» Славутської міської ради Хмельницької області необхідність закупівлі товару Обладнання для закладів громадського харчування залишилася і 22.07.2020 року було оголошено другу процедуру Відкритих торгів Ідентифікатор закупівлі :UA-2020-07-22-001144-b. Станом на кінцевий строк подання тендерних пропозицій 07.08.2020 року були повторно відсутні тендерні пропозиції та учасники аукціону. Автоматично системою дані Відкриті торги було відмінено на підставі частини 1 статті 30 Закону – подання для участі у них менше двох тендерних пропозицій. Потреба у здійсненні закупівлі товару Шкільні меблі в Славутському навчально-виховному комплексі «Спеціалізована школа ІІІ ступенів , ліцей «Успіх» Славутської міської ради Хмельницької області залишилася та є необхідною для забезпечення потреб навчального закладу. Підстави для застосування переговорної процедури закупівлі із урахуванням норм пункту третього частини другої статті 40 Закону (якщо замовником двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог , що були визначені замовником у тендерній документації) двічі документально підтверджено. Отже, відповідно до вимог статті 4 Закону замовником затверджено зміни до річного плану закупівель на 2020 рік в частині обрання процедури. Тендерним комітетом проведено переговори з учасником щодо поставки товару Обладнання для закладів громадського харчування та Учасник підтвердив свою кваліфікацію відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» й можливість поставки даного товару. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.; - Закон України «Про публічні закупівлі» від 19 грудня 2019 року №396-1Х ; - Зміни до річного плану закупівель на 2020 рік; -Оголошення Ідентифікатор закупівлі : UA-2020-07-02-000307-с; -Оголошення Ідентифікатор закупівлі : UA-2020-07-22-001144-b.
Очікувана вартість:
85 901.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Марміт других страв 1800*700мм(5 гастроемностей GN1/1) з однією полицею
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
30000, Україна, Хмельницька область, місто Славута, вул. Ярослава Мудрого 59
На карті
шафа жарочна під гастроємністьGN2/1 на 3 рівні
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
30000, Україна, Хмельницька область, місто Славута, вул. Ярослава Мудрого 59
На карті
електрична сковорода СЕМ-0.2 (36л)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
30000, Україна, Хмельницька область, місто Славута, вул. Ярослава Мудрого 59
На карті
картоплечисткаТОРГМАШ М00-1-01
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
30000, Україна, Хмельницька область, місто Славута, вул. Ярослава Мудрого 59
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа - підприємець Яммін Світлана Олександрівна
Оскарження: 25.08.2020 13:53 - 05.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2911120629
-
Контактна особа:
Яммін Світлана Олександрівна +380664028186
-
Адреса:
69124, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Курузова 5/98
Оскарження: 25.08.2020 13:53 - 05.09.2020 00:00
Ціна пропозиції
85 901.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.08.2020 13:53
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
cb18e17b9dc9422495505a4e9cd4bd4c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-25-002152-c-b1
Постачальник:
Фізична особа - підприємець Яммін Світлана Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2911120629
-
Контактна особа:
Яммін Світлана Олександрівна +380664028186
-
Адреса:
69124, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Курузова 5/98
Номер договору:
154
Сума договору:
85 901.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.09.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
09.09.2020 00:00
Статус:
Виконаний