• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Обладнання для закладів громадського харчування

Торги не відбулися

467 830.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 339.15 UAH
Номер: 608e875fc748486c872a16478851c53b
Внутрішній номер закупівлі: 5449598
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-02-000216-b   
Замовник: Славутський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей "Успіх" Славутської міської ради Хмельницької обл.
Контактна особа: Назаришина Ніна Володимирівна +380384271312 uspich09@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 467 830.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 339.15 UAH
Період уточнення: 02.07.2020 09:33 - 10.07.2020 09:00
Період прийому пропозицій: 02.07.2020 09:33 - 20.07.2020 09:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
пароконвектомат
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 30000, Україна, Хмельницька область, м.Славута, вул.Ярослава Мудрого,59 На карті