• Відкриті торги
  • КЕП

Обладнання для закладів громадського харчування

Оголошено тендер

467 830.00 UAH
Номер: fc00496ba8194dc19a9ebd0dd8c37d15
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-07-02-000142-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Славутський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей "Успіх" Славутської міської ради Хмельницької обл.
Замовник: Славутський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей "Успіх" Славутської міської ради Хмельницької обл.
Очікувана вартість: 467 830.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обладнання для закладів громадського харчування
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 02.07.2020 09:01

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
пароконвектомат
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума327 481.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума140 349.00 UAH