• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Обладнання для закладів громадського харчування

Торги не відбулися

467 830.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 339.00 UAH
Номер: 82df065fe57f4268982456e98b9ffe7b
Внутрішній номер закупівлі: 5656497
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-21-001297-a   
Замовник: Славутський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей "Успіх" Славутської міської ради Хмельницької обл.
Контактна особа: Назаришина Ніна Володимирівна +380384271312 uspich09@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 467 830.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 339.00 UAH
Період уточнення: 21.07.2020 13:31 - 28.07.2020 09:20
Період прийому пропозицій: 21.07.2020 13:31 - 07.08.2020 09:20
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пароконвектомат UNOX XEVC2021EPR(лінія PLUS)
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 30000, Україна, Хмельницька область, м.Славута, вул. Ярослава Мудрого 59 На карті