-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для закладів громадського харчування
Оголошено тендер
467 830.00
UAH
Номер:
50fc903543da4575a033b0f0b169b806
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-21-004880-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Славутський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей "Успіх" Славутської міської ради Хмельницької обл.
×
-
Код ЄДРПОУ:
33774386
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, Славута, Ярослава Мудрого, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Славутський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей "Успіх" Славутської міської ради Хмельницької обл.
×
-
Код ЄДРПОУ:
33774386
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, Славута, Ярослава Мудрого, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
467 830.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обладнання для закладів громадського харчування
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
21.07.2020 13:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Пароконвектомат UNOX XEVC2021EPR(лінія PLUS)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума327 481.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума140 349.00 UAH