-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Малярне приладдя (пензлик, валик, щітка)- ID: UA-2024-02-28-011462-a
- Дата створення : 28.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20884638
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щітки телескопічні та запаски- ID: UA-2023-12-20-004164-a
- Дата створення : 20.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20156275
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щітки телескопічні та запаски- ID: UA-2023-11-17-011623-a
- Дата створення : 17.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19682337
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щітки телескопічні та запаски- ID: UA-2023-11-17-011226-a
- Дата створення : 17.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19681814
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пензлик, валик, щітка- ID: UA-2023-06-06-002562-a
- Дата створення : 06.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18000823
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарське приладдя- ID: UA-2023-03-24-009597-a
- Дата створення : 24.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17335032
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пензлик, щітка, валик- ID: UA-2023-03-08-006889-a
- Дата створення : 08.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17186418
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -