-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щітки телескопічні та запаски
Тендер Prozorro UA-2023-11-17-011623-a
Торги не відбулися
12 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 120.00 UAH
мін. крок: 1% або 120.00 UAH
Номер:
df2c40c5a90642efb54fd9e08071dc10
Внутрішній номер закупівлі:
19682337
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-17-011623-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Сахарова,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ковдриш Л.В. 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.11.2023 14:57 - 24.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.11.2023 14:57 - 27.11.2023 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 000.00 Щітки телескопічні та запаски