-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пензлик, валик, щітка
Тендер Prozorro UA-2023-06-06-002562-a
Торги не відбулися
73 040.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 365.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 365.20 UAH
Номер:
54f4eac766bc4dda8520bbb7ce27fa62
Внутрішній номер закупівлі:
18000823
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-06-002562-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Сахарова,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Деревянко Ю.І. 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
73 040.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.06.2023 10:42 - 11.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.06.2023 10:42 - 14.06.2023 17:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴73 040.00 Пензлик, валик, щітка