-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Господарське приладдя
Тендер Prozorro UA-2023-03-24-009597-a
Завершена
195 490.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 954.90 UAH
мін. крок: 1% або 1 954.90 UAH
Номер:
4d5fcd86934a4a009992eabb003b11be
Внутрішній номер закупівлі:
17335032
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-24-009597-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Сахарова,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Деревянко Ю.І. 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
195 490.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.03.2023 16:33 - 31.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.03.2023 16:33 - 03.04.2023 12:00
Аукціон:
03.04.2023 12:01 - 03.04.2023 12:01
Період кваліфікації:
03.04.2023 12:01 - 05.04.2023 09:25
Період завантаження договору:
11.04.2023 00:00 - 21.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴195 490.00 Господарське приладдя