-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пензлик, щітка, валик
Тендер Prozorro UA-2023-03-08-006889-a
Завершена
81 859.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 818.59 UAH
мін. крок: 1% або 818.59 UAH
Номер:
cd6bcfcdbdbc4ec5ac0a4bc13da8b6f4
Внутрішній номер закупівлі:
17186418
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-08-006889-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Сахарова,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Деревянко Ю.І. 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
81 859.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.03.2023 15:49 - 13.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.03.2023 15:49 - 16.03.2023 17:00
Аукціон:
16.03.2023 17:01 - 16.03.2023 17:01
Період кваліфікації:
16.03.2023 17:01 - 23.03.2023 17:19
Період завантаження договору:
29.03.2023 00:00 - 08.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴81 859.00 Пензлик, щітка, валик