• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Пензлик, щітка, валик

Оголошено тендер

81 859.00 UAH
Номер: 4eeb2416368749b89fd392f5dc7fc22a
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-08-003359-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Очікувана вартість: 81 859.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пензлик, щітка, валик
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Дата опублікування: 08.03.2023 15:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума81 859.00 UAH