-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Детектори та аналізатори (Газоаналізатор переносний)- ID: UA-2026-08-10-008794-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30040080
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 10 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Детектори та аналізатори (Віброметр-реєстратор)- ID: UA-2026-08-06-003998-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30010141
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 12 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Детектори та аналізатори (Газоаналізатор стаціонарний)- ID: UA-2026-06-26-006118-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29663712
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Детектори та аналізатори (Течешукач переносний)- ID: UA-2026-06-04-006931-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29437093
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Детектори та аналізатори (Обладнання для вимірювання акустичної емісії)- ID: UA-2026-05-26-008753-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29342120
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Детектори та аналізатори (Віброметр-реєстратор)- ID: UA-2026-05-20-008500-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29284412
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Детектори та аналізатори (Аналізатор витоку природного газу)- ID: UA-2026-05-19-008164-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29268826
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Детектори та аналізатори (Відеоендоскоп промисловий для дефектоскопії газотурбінних двигун...×-
Детектори та аналізатори (Відеоендоскоп промисловий для дефектоскопії газотурбінних двигунів)
- ID: UA-2026-05-19-007427-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29268096
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Детектори та аналізатори (Газоаналізатор індивідуальний)- ID: UA-2026-05-14-012743-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29229300
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Детектори та аналізатори (Давач загазованості)- ID: UA-2026-04-24-008923-a
- Дата створення : 24.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29023974
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Детектори та аналізатори (Газоаналізатор переносний)- ID: UA-2026-04-14-004390-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28907037
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Детектори та аналізатори (Сенсор кисню для газоаналізаторів викидів забруднюючих речовин T...×-
Детектори та аналізатори (Сенсор кисню для газоаналізаторів викидів забруднюючих речовин Testo)
- ID: UA-2026-04-01-003318-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28786767
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Детектори та аналізатори (Обладнання для вимірювання акустичної емісії)- ID: UA-2026-03-27-009544-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28754693
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Детектори та аналізатори (Титратор автоматичний потенціометричний)- ID: UA-2026-03-27-009371-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28754509
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Детектори та аналізатори (Сенсор кисню для газоаналізаторів викидів забруднюючих речовин T...×-
Детектори та аналізатори (Сенсор кисню для газоаналізаторів викидів забруднюючих речовин Testo)
- ID: UA-2026-02-12-009866-a
- Дата створення : 12.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28285178
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториТорги не відбулисяТорги не відбулися -