• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Детектори та аналізатори (Газоаналізатор індивідуальний)

Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-05-08-007630-a, згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Критерій оцінки – ціна 100%. Строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт) залежить від терміну поставки товару, який зазначений в проекті договору (Додаток 4 до тендерної документації), але не більше строку дії договору. Дата поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, яка зазначена в Оголошенні про проведення закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу: - є орієнтовною та визначена розрахунковим методом; - несе інформативний характер та не має жодних юридичних наслідків Строк дії договору залежить від дати підписання договору та буде розрахований під час укладання договору.

Завершена

9 481 117.00 UAH без ПДВ
Номер: 1e9fd38e4aaa48ebadb1f8ef12a22749
Внутрішній номер закупівлі: 29229300
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-14-012743-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Філоненко Сергій Леонідович 380442397759 FILONENKO-SL@TSOUA.COM https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 9 481 117.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.05.2026 16:20 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.05.2026 16:20 - 26.06.2026 15:00
Аукціон: 29.06.2026 13:41 - 29.06.2026 14:16
Період кваліфікації: 29.06.2026 14:16 - 09.07.2026 16:34
Період завантаження договору: 15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 481 117.00 Детектори та аналізатори (Газоаналізатор індивідуальний)