• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Детектори та аналізатори (Віброметр-реєстратор)

Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%. Строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт) залежить від терміну поставки товару, який зазначений в проекті договору (Додаток 4 до тендерної документації), але не більше строку дії договору. Дата поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, яка зазначена в Оголошенні про проведення закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу: - є орієнтовною та визначена розрахунковим методом; - несе інформативний характер та не має жодних юридичних наслідків Строк дії договору залежить від дати підписання договору та буде розрахований під час укладання договору.

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 12 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 12 днів назад

3 192 300.00 UAH без ПДВ
Номер: 7726dadf1a6a4035b2d265a139fca1f7
Внутрішній номер закупівлі: 30010141
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-06-003998-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Тодорова Юлія Вадимівна 380442397822 TODOROVA-YV@TSOUA.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 192 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.08.2026 11:38 - 14.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.08.2026 11:38 - 17.08.2026 15:00
Аукціон: з 18.08.2026 14:57
Період кваліфікації: 17.08.2026 15:00 - 24.08.2026 10:00
Період завантаження договору: 30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 192 300.00 Детектори та аналізатори (Віброметр-реєстратор)