• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Віброметр-реєстратор

Оголошено тендер

3 830 760.00 UAH
Номер: 1616ed97eaf649bd90ec417a757ec951
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-31-007986-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 3 830 760.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Віброметр-реєстратор
Примітки: Додано до плану.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Дата опублікування: 31.07.2026 14:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 830 760.00 UAH