• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Детектори та аналізатори (Газоаналізатор переносний)

Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-08-05-013951-a, згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Критерій оцінки – ціна 100%. Строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт) залежить від терміну поставки товару, який зазначений в проекті договору (Додаток 4 до тендерної документації), але не більше строку дії договору. Дата поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, яка зазначена в Оголошенні про проведення закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу: - є орієнтовною та визначена розрахунковим методом; - несе інформативний характер та не має жодних юридичних наслідків Строк дії договору залежить від дати підписання договору та буде розрахований під час укладання договору.

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 10 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 10 днів назад

49 785.00 UAH без ПДВ
Номер: 40615177b64040b9a2a89799319aced8
Внутрішній номер закупівлі: 30040080
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-10-008794-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Філоненко Сергій Леонідович 380442397759 FILONENKO-SL@TSOUA.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 49 785.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.08.2026 15:38 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.08.2026 15:38 - 19.08.2026 15:00
Аукціон: з 20.08.2026 14:49
Період кваліфікації: 19.08.2026 15:00 - 26.08.2026 16:06
Період завантаження договору: 01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴49 785.00 Детектори та аналізатори (Газоаналізатор переносний)