• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Детектори та аналізатори (Газоаналізатор стаціонарний)

Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%. Строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт) залежить від терміну поставки товару, який зазначений в проекті договору (Додаток 4 до тендерної документації), але не більше строку дії договору. Дата поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, яка зазначена в Оголошенні про проведення закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу: - є орієнтовною та визначена розрахунковим методом; - несе інформативний характер та не має жодних юридичних наслідків Строк дії договору залежить від дати підписання договору та буде розрахований під час укладання договору.

Завершена

1 689 955.00 UAH без ПДВ
Номер: d27095596fce4e3897531b00170e3b38
Внутрішній номер закупівлі: 29663712
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-26-006118-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Головачова Марія Василівна 380442936381 GOLOVACHOVA-MV@TSOUA.COM https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 689 955.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.06.2026 13:01 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2026 13:01 - 08.07.2026 15:00
Аукціон: 09.07.2026 15:50 - 09.07.2026 16:13
Період кваліфікації: 09.07.2026 16:13 - 03.08.2026 15:12
Період завантаження договору: 09.08.2026 00:00 - 19.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 689 955.00 Детектори та аналізатори (Газоаналізатор стаціонарний)