-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини для транспортних засобів- ID: UA-2026-06-10-005612-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29492971
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування «Одеса» Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33113264ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шини для легкових автомобілів 195/65R15, 95H, XL, літні; Шини 235/55R18, зимові; Шини для...×-
Шини для легкових автомобілів 195/65R15, 95H, XL, літні; Шини 235/55R18, зимові; Шини для комерційного транспорту 205/70R15C 106/104R, C2, зимові, без шипів; Шини для вантажних автомобілів C3, всесезонні, 315/80 R22,5, 157/154K, ведучі; Шини 255/70R16 111T, всесезонні; Шини 235/65R17 108V, XL, зимові
- ID: UA-2026-05-27-005887-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29354740
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування “Одеса” Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33113264ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шини зимові- ID: UA-2025-11-26-018645-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27287862
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування «Одеса» Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33113264ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Камера гумова 225/75 R16- ID: UA-2025-10-24-007473-a
- Дата створення : 24.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26880505
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування «Одеса» Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33113264ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини автомобільні- ID: UA-2025-10-08-014408-a
- Дата створення : 08.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26688458
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33113264ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини автомобільні- ID: UA-2025-09-23-015119-a
- Дата створення : 23.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26530743
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33113264ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини автомобільні- ID: UA-2025-09-07-000202-a
- Дата створення : 07.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26352571
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33113264ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини автомобільні- ID: UA-2025-07-15-000567-a
- Дата створення : 15.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25877080
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33113264ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шини для транспортних засобів- ID: UA-2024-08-30-004130-a
- Дата створення : 30.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22448947
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33113264ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шина автомобільна- ID: UA-2024-08-26-006660-a
- Дата створення : 26.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22407807
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33113264ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шина 285/70R19,5 150/148J Giti GTL919- ID: UA-2024-08-22-005731-a
- Дата створення : 22.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22383081
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33113264ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини на легкові та вантажні автомобілі- ID: UA-2024-03-27-008793-a
- Дата створення : 27.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21140047
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33113264ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шини автомобільні- ID: UA-2023-12-20-021263-a
- Дата створення : 20.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20173248
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33113264ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини на легкові та вантажні автомобілі- ID: UA-2023-11-23-014236-a
- Дата створення : 23.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19759183
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33113264ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини на легкові та вантажні автомобілі- ID: UA-2023-09-21-012855-a
- Дата створення : 21.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19050715
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33113264ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіТорги не відбулисяТорги відмінено -